Escan Göstergeç Tıkla Ara

Desi Parmak İzli Kapı Kilitleri Hakkında Genel Bilgiler

Türkiyede parmak izi sektöründe öncü firmalardan birisi olan Desi Alarm & Güvenlik Sistemlerinin kendi bünyesinde arge ve çalışmalar sonucu üretmiş olduğu %100 türk malı olan desi parmak izli kapı kilitleri hakkında genel bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Eskişehirde desi alarm güvenlik sistemlerinin parmak izli kapı kilidi yetkili servisi olarak biz parmak okutmalı kapı kilidi satışı, ahşap ve çelik kapılar için kablo bağlantısız çalışan ve sonrasında takılı olan kapılardan sökülüp başka kapılarda da kullanılabilen portatif kullanımlı parmak okutmalı modellerinin tamir  bakım ve montajlarını yapmaktayız.

Eskişehirdeki parmak izi ürünleri hakkında satış montaj ve montaj sonrası teknik konulardada hizmet sağlayan firmamız parmak izi sistemi pil değişimi konusundada sizlere hizmet sunmaktadır. Bu site aracılığı ile bizden parmak izli kapı kilit çeşitleri, parmak okutmalı kilit fiyatları, parmak izi ile çalışan kilitlerin kullanım alanları ve parmak izli kapı kilitleri hakkında genel bilgilere sahip olabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam ediniz…

Parmak Okutmalı Kilit

 

Bir önceki yazımız olan Göstergeç Kart Özellikleri başlıklı makalemizde Göstergeç Kartı, Kartlı Geçiş Sistemi ve Kartlı Göstergeç Sistemi hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Responses to “Desi Parmak İzli Kapı Kilitleri Hakkında Genel Bilgiler”
  1. Kenan Bilgin says:
    • escan göstergeç says:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir